مفاهیم

حالات جسمی و روحی که نشانه بیداری معنوی یا عروج هستند

()

علايم عروج چه هستند؟

آیا شما آنها را تجربه کرده اید؟

اخیرا علائم عروج به موضوعی داغ و مورد توجه تبدیل شده است در اصل، علائم عروج ویژگی‌ها و تجربیاتیست معنوی که تغییراتی در همه سطوح وجود شما ایجاد میکند.

انرژی های قدیمی کم کم از بین رفته و محو میشوند و انرژی‌های جدید دیدگاهی زیبا و باور نکردنی، لطف پروردگار و سلامتی را ارمغان می‌آورند، هرچند ممکن است این تغییر سخت باشد مقاومت نکنید و بگذارید انرژی های جدید وارد شده و تغییرات عروج در زندگیتان جاری شود.

اما از آن جایی که پایه و اساس واقعیت برای کسانی که در راه عروج هستند تغییر میکند، گاهی اوقات علائم مقاومت و بی ثباتی در این راه نمایان میشود.

در بسیاری از موارد طی فرایند عروج علائم جسمی ظاهر میشوند این نشان دهنده این است که شما در حال صعود هستید یا به عبارت دیگر، احساسات و عقاید شما تغییر کرده، سبکتر میشوید، ارتعاشاتتان افزایش پیدا کرده و آگاهانه گسترش پیدا میکند. بخشی از روند صعود منتشر شدن و تبدیل شدن چگالی در بدن جسمی است

در این مرحله از بازسازی شما شاهد بیشترین تغییرات در خود خواهید بود زیرا جسم شما در حال رهایی از انرژی های قدیمی است که گاهی نیز به سرعت اتفاق می‌افتد. گاهی شما به پزشک مراجعه کرده و به شما گفته میشود هیچ مشکلی ندارید!

در حالیکه علائم جسمی وجود داشته اما هیچ توجیه پزشکی برای آن وجود ندارد؛ زیرا علت اصلی این مشکلها جسمی نیست… از آنجایی که در رابطه با چالش های مسیر عروج سوالات بسیاری مطرح است، سعی میکنیم تا به توضیح رایج ترین علائم عروج که افراد تجربه میکنند بپردازیم

ناراحتی و درد

آیا در قسمتهایی از بدن که فعالیت زیادی ندارد، احساس درد یا ناراحتی میکنید بدون آنکه بدانید چرا؟

ناراحتی جسمی و درد شاخصه های اصلی است که نشان میدهد از نظر انرژیک چیزی از تعادل خارج شده است. هنگامی که انرژی شما در حال تغییر است، قسمتهایی از بدن فیزیکی شما که بالاترین میزان انرژی را دارند مطمئنا به شما اطلاع میدهند. تیر کشیدن ساق پا، گردن درد و احساس سنگینی روی شانه‌ها علائمی است که مکان‌های ذخیره انرژی و استرس را نشان میدهند.

اگر تمرینات ریکی انجام میدهید یا مراقبه با فرشتگان را آموخته اید، نور شفابخش را در این نواحی جاری کنید تا انسداد در این نقاط از بدنتان پراکنده شود
زمانی که انرژی در این مناطق آزاد شوند ممکن است حتی همان لحظه آن را احساس کنید.

همچنین میتوانید از روشهای دیگر مانند رژیم غذایی سالم، تغییر شیوه زندگی، حمام‌ نمک یا روشهای دیگر پاکسازی استفاده کنید . گاهی سردرد نیز به عنوان یکی از علائم عروج ظاهر میشود و معمولا نتیجه انرژی دیگران در سر شماست. البته میتواند نشان دهنده گسترش چاکرای تاج و چاکرای چشم سوم شما در سطحی جدید هم باشد.

یکی از تمرین هایی که باعث محافظت از جسم و روح شما میشود، قطع ارتباطات صمیمی و وابستگی به دیگران است. تصور کنید گل رز سفیدی که از نور ساخته شده در حال از بین بردن تمام افکار منفی، تنشها و افکار بی ارزشی است که باعث سردرد شما شده.

عود و روغن و اسطوخودوس نیز میتواند سردرد را کاهش دهد مدیتیشن نیز از دیگر روشهاییست که میتواند به شما در رهایی از سردردها کمک کند، به خصوص آنهایی که در نتیجه عروج هستند.

انفجار انرژی جاری شده در شما

زمانی که شما به سطح بالاتری از نور و انرژی معنوی دست پیدا میکنید، ممکن است احساس کنید که این انرژی مانند جریان برق در وجود شما حرکت میکند. ممکن است در بالای سر خود یا در دستانتان احساس سوزن سوزن شدن کنید زیرا نور الهی در حال جاری شدن در درون و اطراف شماست.

حتی ممکن است با فعال شدن بدن نورانیتان شما احساس گیجی یا سرگیجه کنید،‌ و شما به سطح جدیدی از آگاهی چند بعدی ارتقا یابید. ️بسیاری از افراد احساس میکنند که انسداد انرژی چه موقع و کجا اتفاق می‌افتد و پس از آنکه آزاد میشود قادر به احساس نوری هستند که درونشان جریان می‌یابد و بدن جسمی و روحیشان را دوباره پر میکند.

این اتفاق حتی ممکن است باعث شود که شما گاهی اوقات احساسی خنده دار، بی اساس، عجیب یا به هم ریختگی جسمی داشته باشید.

نفس بکشید، استراحت کنید، اجازه دهید انرژی جریان یابد و شما را تنظیم کند. بودن در طبیعت نیز به شما کمک میکند تا سطح جدید نور خود را پذیرفته و با آن یکپارچه شوید.

تغییرات ناگهانی احساسات

تغییر سریع از حالت شاد و خوشحال به حالتی افسرده و نا امید

انرژی خود را به سرعت از شادی به غم و اندوه تغییر میدهید، بدون اینکه بدانید چرا و به احتمال زیاد احساساتی که در آن لحظه تجربه میکنید واقعا مال شما نیست. هرچه بیشتر در مسیر عروج بیدار میشوید حساسیت گیرنده های شما نیز افزایش مییابد

احساسات دیگران را حس میکنید و با آنها همدلی میکنید. همچنین ممکن است تجربیات دردناک گذشته خود که با درد و غم و اندوه گره خورده اند را مجدد زنده کنید.

وقتی این حجم از احساسات سراغتان می‌آیند با آنها رو به رو شوید و آنها را احساس کنید. حتی اگر میخواهید گریه کنید و سپس آنها را رها کنید. احساسات و افکار منفی، نگرانیها، ناامیدی ها و احساسات چالش برانگیز خود را به فرشتگان اعلام کنید و در معرض نور الهی قرار دهید.

نگران بازگشت احساسات تلخ قدیمی نباشید، ایمان داشته باشید که از بین خواهند رفت و آزاد خواهید شد. احساساتتان را استشمام کرده، حسشان کنید و با آنها روبرو شوید و سپس زمانی که احساس کردید آماده اید آنها را رها کنید.

اشتیاق شدید رفتن به خانه

حقیقت وجود شما این است که شما یک موجود معنوی با ارتعاشی بالا هستید. هر بخش از شما نشان دهنده عظمت، بخشش و درخشندگی روح شماست.

ممکن است با محیط جسمی سنگین و چالش برانگیزی که هنوز در آن ساکن هستید در تضاد باشید، ممکن است آرزوی شدید رفتن به خانه را داشته باشید. ممکن است آرزو داشته باشید در قلمرو روح خود بمانید و از همه اتفاقات فیزیکی دور باشید.

دنبال نشانه های دنیای جدید و زندگی با ارتعاش بالا که در حال به وجود آمدن است باشید. توجه کنید که چه چیزی در دنیا زیبا و، برازنده و مهربان است
از نظر جسمی چه چیزی یادآور خانه واقعی معنوی شماست؟

قدردان لحظات و اتفاقات کوچک خوب، پر جنب و جوش و زیبایی که در دنیای فیزیکی شما برایتان رخ میدهد باشید که در این صورت بیشتر این موارد را به صورت جسمی جذب خواهید کرد .مدتی را در طبیعت بگذرانید، فقط در لحظه باشید و برای عظمت و شکوه زیبایی اطرفتان شکرگزار باشید.

خواب های پرتنش و غیر معمول

آیا در ساعتهایی مانند سه صبح، بیست و دو و دو ، دو و بیست و چهار، یا ساعتهای غیر معمول این چنینی از خواب بیدار میشوید؟ (رابطه فرشتگان و اعداد در آینده صحبت خواهیم کرد)

بسیاری از اتفاقات معنوی و شفابخش هنگام خواب اتفاق میافتد …

گاهی اوقات بیدار شدن در واقع استراحتی است بین آنچه که در خواب برایتان اتفاق افتاده است. اگر متوجه شدید که از خواب بیدار شده اید و نمیتوانید دوباره بخوابید، برای مدتی بیدار بمانید. میتوانید این اتفاق را در دفترچه خاطرات خود بنویسید یا آن را ترسیم کنید.یا اینکه به بیرون رفته و به ستاره ها نگاه کنید.

همچنین میتوانید مراقبه کنید و با دعا به آرامش برسید روی اهدافتان تمرکز کنید پاکسازی معنوی انجام دهید و از فرشتگان انرژی بگیرید. همچنین ممکن است دلتان بخواهد که بیشتر یا کمتر بخوابید.

اگر احساس میکنید به خواب بیشتری نیاز دارید زود به رختخواب بروید، آخر هفته را استراحت کنید یا یک چرت کوتاه در بعد از ظهر جمعه خودتان را مهمان کنید.

ممکن است دلیل بی خوابیتان رویاهای پر تنش نیز باشد… ممکن است بیدار شوید و یادتان بیاید که یک هیولا را به قتل رسانده اید، تحت تعقیب بوده اید، در حال جنگیدن با چیزی یا کسی بودید و یا …

دلیل این اتفاق این است که شما در حال رهاسازی انرژی های قدیمی هستید و با خاطرات و تجربیات گذشته ارتباط برقرار کرده اید. اگر با یک خواب ترسناک بیدار شدید … با فرشتگان ارتباط برقرار کنید تا آنها شما را محاصره کنند و تمام انرژی های منفی و ترس را تبدیل به نور کنند.

همچنین به یاد داشته که باشید که فرشتگان شما و قدرت عشق و نور بینهایت و قدرتمندتر از هر انرژی تاریک و منفی هستند اگر نیاز دارید یک شمع را به عنوان نمادی از نوری که به آن فراخوانده شده اید روشن کنید و هر چیزی غیر از عشق را رها کنید.

تغییر روابط

همچنان که به صعود و تغییر خود ادامه میدهید ممکن است بسیاری از روابط شما تحت تاثیر قرار بگیرد. گاه بسیاری از دوستی‌ های قدیمیتان محو شده یا در شکل و عملکرد آنها تغییر ایجاد میشود.

ممکن است شما دیگر قادر نباشید با همان الگوهای قدیمی با مردم رفتار کنید و در نتیجه بسیاری از روابطتان به سادگی از بین برود. اگر احساس میکنید که دوستانتان را از دست میدهید نگران نباشید. بگذارید این اتفاق بیافتد و در جریان باشید، از فرشتگان مقرب بخواهید تا به شما کمک کنند که با دوستان و خانواده واقعی معنوی خود هم مسیر شوید تا شما را در ادامه راه با عشق و شادی بیشتری پشتیبانی کنند.

قبل از اینکه این دوستی‌های جدید شکل بگیرند ممکن است شما یک دوره را با احساس تنهایی بگذرانید یا برایتان سخت باشد با دیگران ارتباط برقرار کنید
هر خلأ را که در درون خود احساس میکنید با عشق و نور الهی پر کنید و بدانید که وقتی چیزی را در زندگیتان گم میکنید، چیزهای بهتری در حال آماده شدن برای شما هستند.

افزایش حساسیت

بالا رفتن حساسیت یکی از علائم رایج عروج است. هرقدر شما از لحاظ معنوی حساستر شوید از لحاظ جسمی و عاطفی نیز حساستر خواهید شد. بوها،‌ صداها،‌ تلویزیون، شلوغی و حتی برخی افراد ممکن است گاهی اوقات برایتان تحمل ناپذیر باشند. نفس بکشید،‌ در طبیعت وقت بگذرانید.. کمی استراحت کرده و مجددا خود را راه اندازی و تنظیم کنید.

همچنین ممکن است این حساسیت برخی از غذاها، نوشیدنی‌ها و موقعیت‌هایی را برایتان غیر قابل تحمل کند که قبلا از آنها لذت میبردید به بدن خود گوش کنید.

با خودتان مهربان باشید و بدانید که وقتی چیزی از زندگیتان کم میشود، موقعیت‌هایی با ارتعاشات بالاتر،‌ فعالیت‌ها، غذاها و محیط‌هایی که به شما حس بهتری میدهند در حال آماده سازی هستند. اگر احساس میکنید باید استراحت کنید، استراحت کنید اگر به طور کامل شارژ شده و انرژی دارید، مقداری ورزش کنید.

لحظه به لحظه حضور داشته باشید و به یاد داشته باشید که این علائمی که ظاهر میشوند گذرا هستند و یکی از بهترین کارهایی که شما در این شرایط میتوانید انجام دهید حضور در لحظه، متمرکز بودن، عشق ورزی و شکرگزاری لحظه حال است.

به این محتوا امتیاز بده

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *