دسته‌بندی نشده

پارت اول

پارت اول

علايم عروج چه هستند؟
آیا شما آنها را تجربه کرده اید؟
اخیرا علائم عروج به موضوعی داغ و مورد توجه تبدیل شده است در اصل، علائم عروج ویژگی‌ها و تجربیاتیست معنوی که تغییراتی در همه سطوح وجود شما ایجاد میکند .
انرژی های قدیمی کم کم از بین رفته و محو میشوند و انرژی‌های جدید دیدگاهی زیبا و باور نکردنی، لطف پروردگار و سلامتی را ارمغان می‌آورند، هرچند ممکن است این تغییر سخت باشد مقاومت نکنید و بگذارید انرژی های جدید وارد شده و تغییرات عروج در زندگیتان جاری شود .
اما از آن جایی که پایه و اساس واقعیت برای کسانی که در راه عروج هستند تغییر میکند، گاهی اوقات علائم مقاومت و بی ثباتی در این راه نمایان میشود .
در بسیاری از موارد طی فرایند عروج علائم جسمی ظاهر میشوند این نشان دهنده این است که شما در حال صعود هستید یا به عبارت دیگر، احساسات و عقاید شما تغییر کرده، سبکتر میشوید، ارتعاشاتتان افزایش پیدا کرده و آگاهانه گسترش پیدا میکند. بخشی از روند صعود منتشر شدن و تبدیل شدن #چگالی در بدن جسمی است
در این مرحله از بازسازی شما شاهد بیشترین تغییرات در خود خواهید بود زیرا جسم شما در حال رهایی از انرژی های قدیمی است که گاهی نیز به سرعت اتفاق می‌افتد. گاهی شما به پزشک مراجعه کرده و به شما گفته میشود هیچ مشکلی ندارید! در حالیکه علائم جسمی وجود داشته اما هیچ توجیه پزشکی برای آن وجود ندارد؛ زیرا علت اصلی این مشکلها جسمی نیست… از آنجایی که در رابطه با چالش های مسیر عروج سوالات بسیاری مطرح است، سعی میکنیم تا به توضیح رایج ترین علائم عروج که افراد تجربه میکنند بپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید