دسته‌بندی نشده

پارت ششم

پارت ششم

خوابهای پر تنش و غیر معمول
آیا در ساعتهایی مانند سه صبح، بیست و دو و دو ، دو و بیست و چهار، یا ساعتهای غیر معمول این چنینی از خواب بیدار میشوید؟ (رابطه فرشتگان و اعداد در آینده صحبت خواهیم کرد)
بسیاری از اتفاقات معنوی و شفابخش هنگام خواب اتفاق میافتد … .
گاهی اوقات بیدار شدن در واقع استراحتی است بین آنچه که در خواب برایتان اتفاق افتاده است.اگر متوجه شدید که از خواب بیدار شده اید و نمیتوانید دوباره بخوابید، برای مدتی بیدار بمانید.
میتوانید این اتفاق را در دفترچه خاطرات خود بنویسید یا آن را ترسیم کنید.یا اینکه به بیرون رفته و به ستاره ها نگاه کنید .
همچنین میتوانید مراقبه کنید و با دعا به آرامش برسید روی اهدافتان تمرکز کنید پاکسازی معنوی انجام دهید و از فرشتگان انرژی بگیرید .
همچنین ممکن است دلتان بخواهد که بیشتر یا کمتر بخوابید.اگر احساس میکنید به خواب بیشتری نیاز دارید زود به رختخواب بروید، آخر هفته را استراحت کنید یا یک چرت کوتاه در بعد از ظهر جمعه خودتان را مهمان کنید.
ممکن است دلیل بی خوابیتان رویاهای پر تنش نیز باشد… ممکن است بیدار شوید و یادتان بیاید که یک هیولا را به قتل رسانده اید، تحت تعقیب بوده اید، در حال جنگیدن با چیزی یا کسی بودید و یا …
دلیل این اتفاق این است که شما در حال رهاسازی انرژی های قدیمی هستید و با خاطرات و تجربیات گذشته ارتباط برقرار کرده اید . اگر با یک خواب ترسناک بیدار شدید … با فرشتگان ارتباط برقرار کنید تا آنها شما را محاصره کنند و تمام انرژی های منفی و ترس را تبدیل به نور کنند .
همچنین به یاد داشته که باشید که فرشتگان شما و قدرت عشق و نور بینهایت و قدرتمندتر از هر انرژی تاریک و منفی هستند اگر نیاز دارید یک شمع را به عنوان نمادی از نوری که به آن فراخوانده شده اید روشن کنید و هر چیزی غیر از عشق را رها کنید .

دیدگاهتان را بنویسید